OTÁZKY & ODPOVĚDI

Máte dotaz? Možná najdete odpověď níže. Pokud ne, kontaktujte mě. Je pro mě radostí povídat si s vámi o fotografování.

JAKÝ JE VÁŠ STYL?

Pokud mám popsat svůj styl, chci být upřímná. Mám ráda, když je má fotografie autentická a celá o vás. Když se podíváte na fotografii je důležité, abyste cítili, že jsem zachytila skutečně vás takoví jací jste jako rodina. Mám ráda, když mí klienti říkají „skutečně si zachytila naše osobnosti“, protože to je to o čem fotografie je.

POMÁHÁTE KLIENTŮM S PÓZOVÁNÍM?

Samozřejmě, to je součástí mé práce. Většina klientů řekne „řekněte mi co mám dělat“ a já řeknu, žádné starosti. Je to má práce zajistit, abyste na fotkách vypadali dobře, postavím vás tedy do pozic, které vypadají na fotkách hezky a zároveň máte prostor vyjádřit i sebe. Postavím vám tam, kde vás chci mít, a potom už děláte jen to co se líbí vám. 

KDY A JAK OBDRŽÍM SVÉ FOTOGRAFIE?

Po společném fotografování vyberu 20+ fotografií a upravím je barevně a černobíle. Editovat kolekci vašich rodinných fotografií mi zabere přibližně 2 týdny. Jakmile je hotovo, fotografie vám budou dodány v elektronické verzi ke stažení.

MOHU SVÉ FOTOGRAFIE VYTISKNOUT KDEKOLIV?

Samozřejmě. Ke svým fotkám máte uživatelské právo a můžete si je kdykoliv vytisknout. Mám zkušenosti s tiskárnami, které tisknou kvalitně. Neváhejte se zeptat na doporučení a mějte fotky hezky vytištěné.

CESTUJETE POKUD KLIENT BYDLÍ MIMO TVÉ OKOLÍ?

Ano, cestuji ráda. Dodatečné cestovní náklady jsou řešeny při objednávce focení.

CO KDYŽ JE NUTNÉ ZMĚNIT TERMÍN FOCENÍ?

Rozumím, to se může stát. Změna termínu je možná do 24 h před objednaným datem focení. Prosím dejte mi vědět co nejdříve, pokusím se být flexibilní a vyjít vám vstříc. Náhradní termín se pokusím najít co nejdříve. 

Protože počasí je nepředvídatelné a většina focení se koná venku, může se stát, že bude třeba focení přeložit na vhodnější dobu. Jakmile bude předpověď jistá budu vás kontaktovat a sjednáme náhradní termín.